Méréstechnikai és monitorozó megoldásaink

MTS-4000 OTDR

Viavi-MTS-4000
Viavi-MTS-4000
Viavi-MTS-4000
Viavi-MTS-4000
Viavi-MTS-4000
Viavi-MTS-4000
Viavi-MTS-4000
Viavi-MTS-4000
Viavi-MTS-4000
Viavi-MTS-4000
Viavi-MTS-4000
Viavi-MTS-4000

Viavi MTS-4000 OTDR

Az MTS-4000 egy kicsi, kompakt, akkumulátoros,  hordozható optikai mérőműszer  platform, ami Metro, Core, Access, FTTH, FTTx, HFC, Wireless, 5G, adatközpont hálózatok installációs és üzemeltetési feladatit látja el. Széles választékban érhetők el Multi-módusú OTDR, single-módusú OTDR, CDWDM OTDR, DWDM OTDR, CWDM OSA és előtétszál modulok.

Jellemzők

  • Könnyű használat, ikon alapó GUI, nagy fényerejű érintőkijelző  
  • Az MTS-4000 az optikai hálózatok mérésének alapvető eszközeit tartalmazza: látható fényforrás, szélessávú teljesítménymérő, talkset és optikai mikroszkóp
  • Ikonos OTDR trace mejgelenítés Smart Link Mapper (SLM) eszközzel.
  • FTTH, FTTA és pont-pont optikai szakaszok OTDR mérési eredményeinek egyszerűen értéelmezhető megjelenítése
  • USB, Ethernet, WiFi és Bluetooth adatkapcsolat
  • Távoli műszervezérlés Smart Access Anywhere (SAA) szoftverrel
  • Mérési eredmények, beállítások, tesztprofilok, műszer inventory menedzsmenet VIAVI StrataSync felhő alapú rendszerrel

Alkalmazások

  • Optikai  tesztek: OTDR tesztek, FiberComplete™ (automatizált kétirányú beiktatási csillapítás, kétirányú optikai reflexió és kétirányú OTDR mérés), Optikai cstlakozóvizsgálat IEC Pass/Fail analízissel
  • FTTH: PON optimalizált OTDR és szelektív teljesítménymérő E-PON, G-PON, XGS-PON, NG-PON2 hálózatokhoz
  • Hibrid CWDM/DWDM: CWDM, vagy DWDM OTDR és CWDM-OSA teszt platform
  • Wireless: singlemode, vagy multimode tesztek C-RAN, DAS és 5G alkalmazásokahoz
  • Adatközpont: integrált megoldás multi-fiber MPO kábelek tier-2 minősítéséhez
  • Metro Core: nagydinamikájú OTDR modulok nagysebességű 10G, 40G, 100G és 400G optikai linkek minősítéséhez 

További tulajdonságok

  • Tömege mindössze 1,4 kg
  • 9" nagy fényerjelű érintőkijelző, gyakran használt funkciók azonnali elérésével
  • Két modulhely
  • Report generálás – mérőműszeren közvetlenül számos formátumban, PC/laptop kiértékelő szoftver (FiberCable SW suite) és StrataSync az adatok, riportok központi felhő alapú menedzsmentjéhez
  • 3 év garancia a műszerkeretre és a tesztmodulokra
  • Az MTS-4000 platform moduljai kompatibilisek az MTS-2000 és MTS-5800 műszerekkel
Kérdés a termékről
Adatok
Modulválaszték
Adatok
Modulválaszték